• 1053
  • 1057

Mürtezaoğlu Mobilya

1925 yılından beri ticari faaliyetini devam ettiren MüRTEZAOĞLU 1984 yılında mobilya sektörüne girmiş olup yaklaşık 31 yıllık tecrübe ve birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
MüRTEZAOĞLU MOBİLYA  kendi ürettiği ürünlerin yanı sıra Türkiye’nin seçkin firmalarının ürünlerini de pazarlamaktadır.
Türkiye’nin her yerine ücretsiz ürün teslimi yapmaktadır.
Misyonumuz yüksek standartlı, kaliteli ürünlerin imalatını gerçekleştirip, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak, insanlığa ve evrensel değerlere olan sorumluluğumuzu yerine getirmektir.
Hedefimiz sadece Türkiye değil, başta Orta Asya olmak üzere tüm Dünya’ya mobilya ihracatı yapmaktır
Mobilya, hayatımızda düşündüğümüzden daha büyük bir öneme sahiptir. Bedenen ve zihnen dinlenmeye ihtiyacı olan insanın aradığı konfor ve huzur , kullanışlı ve iyi döşenmiş mobilyalar ile temin edilebilir.
    Evlilik hazırlığı yapanlar ya da evini yenilemek isteyenlere cazip kampanya ve indirimler MüRTEZAOĞLU MOBİLYA da devam ediyor.
    Herkes için farklı yaşam konseptleri sunan MüRTEZAOĞLU, ürünlerinin sağlamlığı, dayanıklılığı, kuşaktan kuşağa aktarılabilecek kadar kaliteli olması ve gelenekselliği ile öne çıkıyor. MüRTEZAOĞLU MOBİLYA dan satın alınacak mobilyaların fiyatları , ahşabının ya da kumaşının kalitesine göre değişiyor. KARADENİZİN EN BÜYÜK MOBİLYA MERKEZİ olma özelliği ile koltuk takımları, yemek, yatak odaları, modüler mobilya, duvar üniteleri, portmanto, sandalye ve aksesuarlar gibi zengin seçenekleriyle MüRTEZAOĞLU MOBİLYA bir evin tüm mobilya ihtiyaçlarını tek seferde karşılıyor.
MüRTEZAOĞLU MOBİLYA ‘‘satış sonrası destek’’ uygulaması ise, müşterilerde güven yaratıyor.Sizleri en kısa zamanda mağazamıza bekliyoruz.